fbpx

הגנו על פרטיותכם, ועל הבית שלכם; דעו מי בדלת כשאינכם בסביבה.

הדורבל הוא התקן אבטחה המשולב בדר”כ בבתים חכמים, ומאפשר לבעלי הבית לפקוח עין על סביבת דלת הכניסה, לקבל התרעות כאשר מישהו מתקרב לדלת ולענות למי שמצלצל בפעמון הדלת.
באמצעות שילוב של אלגוריתמי בינה מלאכותית, הדורבל מבית Provision-ISR יכול לנתח קטעי וידאו ולספק פונקציות מתקדמות יותר.

הדורבל מבית Provision-ISR פועל למעשה באותו אופן כמו מצלמת אבטחה. מצלם וידאו ביום, ובלילה באמצעות חיישני אינפרה־אדום ותאורת לד לבנה, כולל שמע בעזרת רמקול ומיקרופון מובנים.

כאשר הדורבל מחובר ברשת למכשיר NVR, קובצי הוידאו מאוחסנים על זיכרון ה- NVR וכאשר הוא מותקן כיחידה עצמאית, קובצי הוידאו מאוחסנים על כרטיס זיכרון Micro SD.

לכולנו מגוון תחומי אחריות בחיים כגון עבודה, סידורים, וטיפול ביקירינו, דבר המקשה עלינו להיות בבית כל היום, כדי לקבל אורחים, חבילות ולמנוע פריצות. הדורבל מבית Provision-ISR מציע פיתרון מתקדם ומהימן, ע”י כך שהוא יוצר את הרושם שיש מישהו בבית גם כשאין ומרתיע פורצים. הנוחות בלקבל את פני האורחים מכל מקום בו נמצאים, מספקת מקסימום אבטחה ומינימום טרחה!

מאפיינים עיקריים:

גילוי/זיהוי פנים

כשהדורבל מותקן כיחידה עצמאית, הוא מסוגל להבחין בין פני אדם לבין כל אובייקט אחר, ללא ידיעת זהותו של אותו אדם. פונקציה זו מאפשרת שליחה של הודעות התרעה לסמארטפון של בעלי הבית רק כאשר נעשית הבחנה (גילוי) של פני אדם, וחוסכת בהודעות התרעה טורדניות ומיותרות.

כאשר דורבל מחובר ברשת, למכשיר הקלטה NVR בעל יכולות זיהוי פנים, יכולות הבחנה בפני אדם משתדרגות, עולות מדרגה והופכות לזיהוי ממשי של אותו אדם. הפנים שזוהו במצלמת הפעמון מושוות לבסיס נתוני הפנים בזיכרון של מכשיר ההקלטה (NVR).

יכולת זו מאפשרת לבעלי הבית לקבל הודעת התרעה כאשר אדם מוכר מופיע בדלת ויותר מזה, אפילו לפתוח לו את הדלת באמצעות האפליקציה.

בקרת דלת

מפתחות? מי צריך מפתחות כשיש דורבל מבית Provision-ISR!
ברגע שהדורבל מותקן ומחובר בהתאמה לדלת הכניסה, ישנן 2 דרכים לפתוח את הדלת:

– נפנפו בכרטיס הקירבה שלכם (3 כלולים בערכת פעמון הדלת),
שכן דורבל שלנו מצוייד בקורא קירבה RFID.

צלצלו בפעמון! פעולה פשוטה היוצרת תקשורת ישירה לבעלי הבית,
והם יוכלו לפתוח את הדלת מרחוק באמצעות האפליקציה Provision Cam2.

הדורבל החכם מבית Provision-ISR – הכי ידידותי למשתמש.

אחסון

בניגוד למרבית מצלמות הדלת בשוק, הדורבל שלנו מאפשר אחסון צילומים מקומית על גבי כרטיס זיכרון Micro SD כאשר הוא מחובר כיחידה עצמאית או בזיכרון ה- NVR כשהוא מחובר לאחד.

תקשורת דו־כיוונית

בעלי הבית יכולים לתקשר עם אורחים מהסמארטפון הודות למיקרופון והרמקול המובנים בדורבל. מאפיין המספק את הנוחות המרבית כאשר נמצאים מחוץ לבית, ומגיע אורח לא צפוי, משלוח מהסופר או חבילה שהזמנתם בדואר. באמצעות טכנולוגיית סינון רעשים וביטול הד, ניתן ליהנות משיחה ברורה עם האורח כאילו הייתם פנים אל פנים.

חיבורים

לדורבל מבית Provision-ISR ישנן שתי אופציות חיבור.

חיבור LAN מקומי

בערכת הדורבל קיימת צמת חיווט עם מחבר RJ45 PoE (כבל רשת). לא רק שחיבור קווי מספק קישוריות ישירה ומהירה, מאפיין ה- PoE משפר את החיבור וחוסך את חיווט החשמל לקבלת מתח. הדורבל תומך גם בחיבור לחשמל רגיל DC12V.

חיבור WIFI

לדורבל רכיב אלחוטי מובנה התומך ברשת 2.4GHz ומאפשר להתחבר גם באופן אלחוטי, כך שאינכם מוגבלים בשיטת חיבור הדורבל לרשת הביתית. הגדרת ה- WIFI היא מהירה ופשוטה באמצעות סריקת קוד QR ובחירת הרשת אליה מעוניינים להתחבר.

צלצלן

הדורבל מצויד במנגנון חיווי קולי המאשר לאורח שמתבצעת התקשרות לבעלי הבית, והוא תומך גם בחיבור קופסת פעמון.

דגמים זמינים:

DB-320WIPN

רזולוציה מקסימלית: 2MP (1920×1080)
עדשה: 2.3mm@F2.2 בעלת שדה ראייה רחב 139° אופקי
טכנולוגיית גילוי פנים
פונקציית בקרת כניסה התומכת בכרטיסי קירבה Mifare
אלחוטי: 802.11b/g/n 2.4GHz
שמע דו־כיווני: מיקרופון ורמקול מובנים
2 נורות אינפרה־אדום ונורה לבנה הניתנת להתאמה אישית
תמיכה באזעקת חבלה ודלת פתוחה
ניטור מרחוק: דפדפן IE, תוכנת ה- VMS, אפליקציית Provision Cam2
תמיכה בחיבור כפתור יציאה, חיווט פתיחת דלת 1NO 1NC
רמת הגנה: IP65 – הגנה כנגד סילוני מים בלחץ נמוך מכל הכיוונים

הורדות:

עלון

מפרט טכני